Aktuální vydání

celé číslo

03

2024

Automatizační technika v energetice a teplárenství, úspory energie

Snímače teploty

celé číslo

Eaton Moeller Tour

Série technických školení pro projektanty a elektrotechniky, kterou pravidelně na podzim pořádá společnost Moeller, se již stala dobrou tradicí. Letos poprvé se Moeller představí v nových barvách a s novým logem, protože se začleňuje do struktur nového vlastníka, společnosti Eaton Corporation. Díky spojení se společností Eaton je možné představit zákazníkům rozšířený sortiment výrobků, např. záložní zdroje UPS, přípojnicové systémy nebo rozváděče pro vysoké napětí s „čistým“ vakuovým řešením. Mezi hlavní témata letošní Eaton – Moeller Tour budou patřit také nové designy vypínačů pro klasickou i bezdrátovou elektroinstalaci a měniče frekvence pro různé případy použití.
 
Také tentokrát se vydají zástupci společnosti Moeller do regionů, přinesou zákazníkům podrobné informace o stěžejních produktech a představí novinky. Letošní Eaton – Moeller Tour se již tradičně uskuteční v září a říjnu celkem ve dvanácti městech České republiky. Podrobný přehled všech termínů je uveden v inzerátu na přední vnitřní obálce tohoto vydání časopisu Automa.
 
Technická školení jsou zdarma a budou se konat vždy od 8:30 do 14:00 hodin. Na závěr školení proběhne losování o hodnotné ceny (digitální fotorámeček, pivní sada, UPS, přepěťová ochrana). Technickým garantem akce jsou společnosti Moeller Elektrotechnika a Eaton Electric, organizačním garantem je Moeller Elektrotechnika. Další informace jsou na www.moeller.cz/tour, kde je možné vybrat si jeden z třinácti termínů školení a přihlásit se.
(Moeller Elektrotechnika s. r. o.)