Aktuální vydání

celé číslo

03

2024

Automatizační technika v energetice a teplárenství, úspory energie

Snímače teploty

celé číslo

Digitální služby šetří konstruktérům čas

Mnoho konstruktérů stále nedá dopustit na papírové katalogy. Není to z nostalgie, ale vedou je k tomu praktické důvody: jejich katalogy jsou plné poznámek a záložek. Společnost HARTING nyní chce dát tuto možnost i těm, kteří používají digitální katalogy. „Možnost přidávat vlastní poznámky do seznamu oblíbených položek je v našem e-shopu k dispozici již dlouho. Nyní je možné psát si poznámky k položkám přímo v online katalogu. Kontrolu nad těmito poznámkami má uživatel prostřednictvím zákaznického portálu myHARTING,“ vysvětluje Andreas Wedel, ředitel oddělení Digitální transformace HARTING Technology Group.

Další novinka: konstrukční data, katalogové listy, návody, bezpečnostní pokyny a certifikáty zahrnují u jednotlivých položek i desítky souborů. HARTING nyní nabízí možnost stáhnout si najednou celý balíček všech aktuálních dokumentů souvisejících s danou položkou a tím ušetřit čas.

A ještě jedna nová funkce: společnost HARTING dosud poskytovala konstrukční data ve formátech STEP a JT. V praxi se však používá mnohem více formátů. Nyní je k dispozici funkce MultiCAD, disponující daty ve více než padesáti různých formátech, která může konstruktér přímo, bez konverze využít ve svém konstrukčním prostředí. Tato funkce je zatím dostupná u 13 000 položek.

HARTING s. r. o., tel.: +420 220 380 460, cz@harting.com, https://www.harting.com/CZ/en-gb