Aktuální vydání

celé číslo

07

2021

Automatizace řízení dopravy a infrastruktury, nabíjecí stanice, autonomní vozidla

celé číslo

Digitální analyzátor vibrací

VibroDiag je přenosný dvoukanálový digitální analyzátor vibrací. Jeho ovládání je zcela jednoduché a velký barevný displej TFT s dotykovou obrazovkou zajišťuje vždy přehledné zobrazení informací. V přípravě je také podrobný průvodce vibrodiagnostika, který obsahuje všechny informace nutné pro provádění běžných úkonů. Tento průvodce je vždy po ruce – kdykoliv lze klepnout na ikonu VibroGuide a zobrazí se relevantní stránka s požadovanými informacemi.
 
Díky modularitě zařízení již není nutné zbytečně utrácet peníze za funkce, které nejsou zapotřebí. VibroDiag se prodává se základními moduly, jako jsou měření celkové rychlosti vibrací, analýza pomocí FFT nebo dlouhodobý záznamník. Je-li vyžadován některý ze speciálních modulů, jako např. systém pochůzek, měření rozběhu a doběhu, časový průběh, vyvažování a další, lze prostřednictvím internetu zakoupit licenci a nainstalovat aktualizaci do přístroje.
 
Přístroj umožňuje kromě ukládání naměřených hodnot také jejich prohlížení. S použitím USB lze rychle nahrávat a stahovat data. Karta SD zajišťuje dostatečný prostor pro data naměřených hodnot. Pomocí připravovaného softwaru pro PC je možné veškerá data stahovat, ukládat do databáze, srovnávat a prohlížet.
 
VibroDiag je uložen v ochranném pouzdře spolu se dvěma snímači, magnetickými držáky, kabeláží a napájecím adaptérem. Přístroj umožňuje také připojení snímače otáček, nutného pro některé úkony (není součástí balení).
 
Akční cena (základní provedení) je 16 000 korun.
 
ViDiTech spol. s r. o., www.viditech.cz, e-mail: sales@viditech.cz, tel.: +420 541 142 010