Aktuální vydání

celé číslo

01

2019

Automatizace v potravinářství a farmacii

celé číslo

Snímače teploty pro různé oblasti použití

Společnost OEM Automatic, spol. s r. o., (www.oemautomatic.cz) nabízí širokou řadu snímačů teploty pro různé oblasti použití. V nabídce jsou snímače od specializovaných výrobců jako Aplisens nebo Anderson-Negele.

Snímače od společnosti Aplisens (www.aplisens.pl) jsou svojí robustní konstrukcí a velkým teplotním rozsahem vhodné hlavně pro těžký a chemický průmysl. V nabídce jsou snímače jak se senzory Pt100, tak s termočlánky s teplotním rozsahem od –200 do +1 700 °C. Snímače lze dodat s převodníkem nebo bez něj. Převodníky mohou mít pouze analogové výstupy 4 až 20 mA, nebo analogový výstup s komunikací HART. K dispozici jsou také varianty určené do prostředí s nebezpečím výbuchu s certifikací ATEX.

Snímače od společnosti Anderson-Negele (www.anderson-negele.com) najdou široké využití hlavně v potravinářském a farmaceutickém průmyslu. Každý snímač splňuje evropské požadavky na hygienickou konstrukci EHEDG, stejně jako americké požadavky FDA. Snímače mají certifikaci 3-A pro americký potravinářský trh. Tělo snímače je z korozivzdorné oceli 316L. Pro všechny snímače je standardem krytí IP69K. V nabídce jsou i unikátní snímače teploty s čelní membránou, které jsou vhodné tam, kde z důvodu pohyblivých částí nelze použít běžné řešení.

Pro více informací mohou zájemci navštívit stránky dodavatele www.oem-automatic.cz nebo jej kontaktovat přímo: OEM Automatic, spol. s r. o., Pražská 239, 250 66 Zdiby, tel.: +420 241 484 940, e-mail:    jaroslav.beres@oem-automatic.cz.