Aktuální vydání

celé číslo

05

2019

komunikace a software pro snímače a akční členy

tlakoměry

celé číslo

Sigfox Connect bude v Berlíně

Sigfox pořádá další setkání odborníků na internet věcí: ve dnech 24. a 25. října 2018 se v Berlíně uskuteční akce Sigfox Connect, navazující na úspěšnou výstavu s konferencí Sigfox World IoT Expo, která se konala loni v Praze a jíž se účastnilo 1 200 odborníků, kteří viděli 120 stánků a mohli se zúčastnit mnoha přednášek a prezentací.

V průběhu dvou dnů se na akci vystřídají přední řečníci, kteří účastníky seznámí s nejnovějším technickým vývojem a zajímavými projekty využívajícími techniku Sigfox. Na výstavní ploše budou moci účastníci diskutovat se svými potenciálními obchodními partnery. Počítá se, že akce zaujme především operátory, zákazníky, konstruktéry a výrobce zařízení a modulů, distributory, start-upy, univerzitní pracoviště a další. Druhý den bude akce otevřena též pro širokou technickou veřejnost.

Více informací najdou zájemci na stránkách firmy Sigfox nebo na Twitteru či LinkedIn (hastag #sigfoxconnect).

Společnost Sigfox patří k předním poskytovatelům služeb pro IoT. Její globální síť připojuje miliardy zařízení k internetu – jednoduše a s malou spotřebou energie. Unikátní přístup firmy Sigfox ke komunikaci od zařízení do cloudu překonává největší bariéry pro globální přijetí IoT: náklady, spotřebu energie a celosvětovou dostupnost. V současné době je síť Sigfox přítomna ve 45 zemích světa a počítá se, že do konce roku 2018 by jich mohlo být již 60.

(Bk)