Aktuální vydání

celé číslo

05

2019

komunikace a software pro snímače a akční členy

tlakoměry

celé číslo

ATS Knowledge Day - Průmysl 4.0 a Smart Manufacturing

Společnost ATS aplikované technické systémy, s. r. o., pořádá ve dnech 31. 10. a 1. 11. 2018 třetí ročník ATS Knowledge Day věnovaný chytrým továrnám a průmyslu 4.0. Podělí se o zkušenosti se zaváděním výrobních informačních systémů MES v průmyslových podnicích a představí softwarová řešení, která vyvíjejí inženýři ATS pro chytré továrny.

Účastnící se mohou těšit na prezentaci „řízení výrobní linky z PC-stanic pomocí softwaru LabView“, ukázku, jak je možné realizovat výrobní linku s velkými požadavky na flexibilitu (např. časté změny výrobních parametrů), dále na řešení pro měření a kontrolu každého vyrobeného kusu nebo na prezentaci vysvětlující, jak funguje ukládání velkého množství dat, z nichž je možné zpracovávat podrobné reporty.

Akce je určena zájemcům, kteří se chtějí dozvědět o principech neustálého zlepšování výrobních procesů a o tom, jak se aplikují ve výrobních provozech prostřednictvím metod a technologií souvisejících s pojmy průmysl 4.0, smart manufacturing či chytrá továrna.

Účast na ATS Knowledge Day je bezplatná na základě registrace a je určena pouze pro zástupce výrobních firem. Registrovat se zájemci mohou prostřednictvím registračního formuláře na stránkách společnosti: https://www.ats-global.com

ed