Aktuální vydání

celé číslo

03

2019

Veletrh Amper 2019 v Brně

celé číslo

Veletrh Věda Výzkum Inovace

Inovativní firmy, výzkumné organizace či univerzity se mohou přihlásit na veletrh Věda, výzkum, inovace (VVVI), který proběhne 28. 2. až 2. 3. 2017 na výstavišti BVV v Brně. Zájemci mohou představit svou práci ve vlastním stánku, případně mohou uspořádat přednášku nebo seminář v doprovodném programu veletrhu. Kdo se nemůže zúčastnit veletrhu osobně, má možnost  poslat tam propagační panely, plachty nebo letáky, které budou vystaveny u vstupu na veletrh. Dále je možné uveřejnit vizitku na pozvánce na veletrh.

Tomuto ročníku veletrhu VVI udělili záštitu místopředseda vlády pro vědu, výzkum a inovace, Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy, Ministerstvo průmyslu a obchodu, Úřad průmyslového vlastnictví, Vysoké učení technické v Brně a hejtman Jihomoravského kraje.

Hlavními partnery veletrhu se staly Hospodářská komora České republiky a Veletrhy Brno a. s. a mezi mediálním partnerem je také časopis Automa.

Součástí veletrhu bude bohatý doprovodný program – konference, semináře či panelové diskuse zaměřené např. na dotační programy pro oblast výzkumu a inovací, na ochranu průmyslového vlastnictví, koncepce Průmysl 4.0 a Smart Cities. Mezi další témata doprovodného programu budou patřit přenos výsledků výzkumu a vývoje do praxe, sdílená ekonomika, 3D tisk, nanotechnologie a další.

Možnosti prezentace na VVVI 2017 a další informace naleznete zde a přihlásit se na veletrh je možné zde: registrační formulář. V případě dotazů prosím kontaktujte pořadatele na info@vvvi.cz.